Jdi na obsah Jdi na menu
 


Tady je prostor pro vaše sdělení, dotaz či názor.

Pro janu H. a další  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Aktuální kurz:

březen 2015 (upřesníme)

Spolkový dům sourozenců Roškotových Vlašim 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Kurz psaní

(P.Š., 28. 12. 2007 21:31)

Také bych se ráda kurzu zúčastnila. Již jsem se Vás snažila kontaktovat mailem.

Kurz psaní

(Michaela Holecová, 27. 12. 2007 22:23)

Dobrý deň.Márne sa snažím nájsť na internete nejaký normálny kurz tvůrčího psaní v Brne.Vedeli by ste mi poradiť?Mám na mysli,niečo ako kurz angličtiny.Kam chodíte zvyčajne vo večerných hodinách,v pravidelných intervaloch.Niečo vás tam učia a vy potom dostanete domácu úlohu...atď.Hladám niečo,kde by som dostala aj písomné potvrdenie,že som ten kurz absolvovala.Vopred ďakujem za odpoveď,Holecová.Můj email:scarlett@post.sk

Bude něco nového?

(Markéta V., 5. 9. 2007 19:37)

Dobrý večer pane Chlumec. jsem přímo nadšená, že jsem narazila na vaše stránky! Velice ráda bych se zúčastnila nějakého z vašich kurzů, a tak by mě zajímalo, co se bude dít v nejbližší době? Moc díky!

poezie

(bc.arch anna beata beránková, 20. 8. 2007 15:51)

vnímám slovo jako jeden z druhů umění...každé je pro mě těžké jako báseň sama ... myslíte, že s takovými předpoklady má smysl se do psaní pouštět?

pro Nicole

(Karel Chlumec, 23. 4. 2007 9:51)

Právě vyřizuji termín a program letní školy žurnalistiky. Sledujete tyto stránky, kde v nejbližších dnech zveřejním nové informace. Kurz by měl být čtyřdenní (čt - ne) a bude stát kolem dvou tisíckorun. Pro zpestření domlouvám ještě některé zajímavé hosty. V programu určitě nebude chybět ani práce v terénu, návštěva zajímavých míst a další praktika se zaměřením na zpravodajství a publicistiku.

re: Keny

(Karel Chlumec, 23. 4. 2007 9:42)

Nevím odkud jsi. Dobré by bylo přihlásit se na Fakultu žurnalistiky UK Praha nebo na Katedru mediálních studií a žurnalistiky Fakulty sociálních studií v Brně. V zásadě ale platí, že novinářem můžeš být i bez nich. Žádná škola ti nezaručí, že budeš novinářem a psát naučí jen do jisté míry. Jestli máš předpoklady pro toto náročné povoloání si lze bez časové ztráty za minimální peníz ověřit právě v některém z nabízených kurzů.

Letní kurz

(Nicole Jančová, 22. 4. 2007 18:42)

Dobrý den,
chtěla bych se zeptat jestli jsou již nějaké bližší informace k prázdninové škole žurnalistiky.
Děkuji
nici33@seznam.cz

RADA

(KENY, 11. 4. 2007 15:39)

Dobrý den,
Moc bych chtěl být novinářem, ale newím jaké studovat školy atd.
Prosím poradte na jaké školy musím a jestli máte nějáké které by jste mi doporučily MC.Dominator@seznam.cz

četnost kurzů

(Karel Chlumec, 8. 4. 2007 11:41)

Dobrý den,
kurzy se opakují 1x měsíčně. Následující kurz bude koncem května. Termín ještě upřesním zde na stránkách. Počítám s kurzem v červnovém termínu a ve výhledu je i prázdninová škola žurnalistiky (3-4 dny).

Kdy bude další?

(Martin Zavadil, 7. 4. 2007 19:48)

Dobrý den,
chtěl bych se zeptat v jakém časovém intervalu se zde popsané kurzy opakují. Nemůžu se kvůli mé dočasné nepřítomnosti v ČR zůčastnit nejbližšího kurzu.
Děkuji
Cada3@seznam.cz

Plnoletost podstatná není

(Karel Chlumec, 12. 3. 2007 16:49)

Ahoj Lucie, podmínky účasti na kurzech nevyžadují plnoletost. Není třeba ani mít občanský průkaz. Podstatný je zájem a chuť psát, a ten ti zřejmě nechybí. Ve tvém případě budeš potřebovat písemný souhlas alespoň jednoho z rodičů. Druhou možností je, že zákonný zástupce se za podstatně zvýhodněnou cenu může účastnit kurzů s tebou.
Přeji výdrž ve tvé zálibě.

Je plnoletost podstatná?

(Lucie Sršňová, 11. 3. 2007 20:29)

Dobrý den, je mi 13 let, ale strašně mě baví psát články, reportáže a miluji sloh... Také mě zajímá politika a ostatní věci týkající se státu, Evropy,Světa... Ale není mi ještě 18 a tak jsem se chtěla zeptat jestli bych mohla se zúčastnit i bez občanky. Předem děkuji za odpověď. lucie.srsnova@seznam.cz