Jdi na obsah Jdi na menu
 


Kontakty na pořadatele kurzů

Zájemci o účast v kurzech včetně dalších podrobných informací mohou zájemci získat  přímo u lektora kurzů

 

Lektor
Karel Chlumec
tel: 604 379 633
mail:
k.chlumec@c-box.cz

Prokopova 1577
258 01 Vlašim

Kurzy byly pořádány ve spolupráci se Spolkovým domem Sourozenců Roškotových, který poskytl zázemí moderních prostor učebny, sociálního příslušenství, kuchyňky, zahrady, tak možnost ubytování přímo v prostorách domu.

 

 

 

Jak se k nám dostanete?

MAPKA PRAHA - VLAŠIM

Autem ze směru od Prahy - pojedete po dálnici D1, sjedete na 48 km (sjezd Psáře), pojedete směr Tehov, Kladruby, Pavlovice, Vlašim. Za Tehovem je velká křižovatka v lese, na té se dáte doprava. V podstatě pojedete pořád po hlavní. Až přijedete do Vlašimi, musíte se dát na okraji města na křižovatce, kde je po pravé straně obchodní dům Plus (modrá střecha) doprava, přejedete most přes Blanici a na další křižovatce se dáte doleva (před rohovým domem se žlutou fasádou), do slepé ulice - Palackého náměstí.

Autobusem ( Praha nádr.Roztyly),  nebo vlakem, cílová zastávka: Vlašim, zde budete muset projít celé město (nebo v případě autobusu vystoupíte hned na první zastávce za Domašínem (ul. Politických vězňů) - u bývalého gymnázia - musíte to ale řidiči říci, ne všechny autobusy zde zastavují) - v tomto případě už jen z křižovatky zahnete na Palackého náměstí (na rohu je velký dům se žlutou fasádou).

V případě, že pojedete až na nádraží - tedy vlakem nebo dálkovým busem, pak půjdete ulicí Jana Masaryka (od nádraží šikmo dolů kolem obchůdků) přijdete na kruhový objezd před městským úřadem, ten přejdete rovně do ulice Komenského (po pravé straně budete míjet obchodní dům Albert), půjdete stále směrem dolů, až přijdete na Husovo náměstí, pokračujete dále kolem parku a Vlašimské brány (žlutá romantická stavbička anglického vlašimského parku po Vaší levé straně), pak dolů, až přijdete na uzavřený železný most, ten přejdete a jste na Palackého náměstí, kde je to žlutý nově opravený dům po Vaší levé straně.

Od Benešova - první odbočka doprava (proti odbočce na Divišov) - Palackého náměstí - cca uprostřed po pravé straně nově zrekonstruovaný dům se světle žlutou fasádou.